כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
גוש קטיף? שלנו לתמיד!
יאיר אוחיון   כתב
ארץ ישראל; וידיאו;
גוש קטיף? שלנו לתמיד!

סרטון חדש שעומל אני עליו בימים אלו שמו של הסרטון "כתום תמיד" הסרטון הולך לעלות לאתר ביום חורבן גוש קטיף כאמור בתאריך כ"א אב. 
קטע מהכתבה שבסרט: "איזה ימים עוברים עלינו! ימים של מלחמה של קדושה של צום ותענית. ובין כל ה"עומס" הזה זוכרים מה קרה לפני כ9 שנים. 9 שנים זה המון זמן, אך עם כל המון הזמן הזה צריך לזכור גם מה היה. איך היה ומה היה. אני לא רוצה לכתוב כעת על האירועים שעברו עלינו, לא רוצה להעלות זיכרונות קשים או עצובים. או שנהיים ביחד. משהו או מישהי בוואדי שכחו מה היה אז בא נטעם מקצה המזלג מה היה ואיך היה". 
דיברתי על זיכרונות עצובים שנחרטו בלב של למעלה מ10,000  איש שלא ישכחו ולא יסלחו עדי עד.
גוש קטיף שלי נתגעגע איליך ומתגעגעים עדין... רגע! לפני הקדמה מרגשת זו איך נוצר גוש קטיף? מי שרוצה לדעת יותר פרטים שילחץ כאן אך מי שרוצה לשמוע ממקור ראשון שחווה זאת בעצמו שיישאר ויקרא.


גוש קטיף הוקo לפני למעלה מ-70 שנה [!] היו את הישובים הראשונים כמו: נצר חזני, וכפר דרום. ולאט לאט החלה להתפתח קהילה יהודית בחבל עזה. לא היו פצמ"רים ולא נעליים כמו שכולם יודעים כל זאת עד להסכמי אוסלו הידועים. עד אז היהודים והערבים חיו בשלווה קנו אחד אצל השני טופלו אחד אצל השני הכול התהלך למישרין. אלא שלאחר הסכמי אוסלו התהפך הגלגל. באינתיפאדה השנייה (שנת 2000-2001) החלו לירות טילים לעבר רצעת עזה. אך ניסים ניסים קרו... איך אפשר להסביר??? ממרחק של2-3 קילומטר יורים פצמ"ר ומצפים שהוא יפגע אך אלוקים רצה אחרת. למעלה מ6,000 פצמ"רים [!!!] נורו לעבר הגוש וכמעט ברוך ה' ולא היו פגיעות! אך אויבי ישראל לא שקטים ולא רוצים שלום החלו פיגועים ויריות לעבר הכבישים שבהם נוסעים האנשים אך ב"ה לא היו פגיעות בנפש.


התקציר המצולם:


טו אב התשע"ד 00:00   |  צפיות (461) |  תגובות (0) |  
דירוגדירוג כתבה גוש קטיף? שלנו לתמיד!: 0: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (ללא מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
עבור לתוכן העמוד