כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
תקציר של אירועי השבועיים האחרונים
אמונה מאיר   כתבת בכירה צעירה
אירועים; אקטואליה; ארץ ישראל;
תקציר של אירועי השבועיים האחרונים
חומות העיר העתיקה. כל הזכויות שמורות ל"מעלה היצירה".

ב"ה


כפי שכולכם וודאי יודעים, המצב בארץ כרגע לא פשוט. המון פיגועים, המון פצועים, הרוגים, נפגעי חרדה...


הפיגוע הראשון והפותח מתוך סדרה אירע בחג הסוכות. מחבלים שירדו מרכב ירו בבני הזוג הנקין שנסעו במכוניתם. מעריכים כי בשל תקלה שאירעה למחבלים: אחד המחבלים ירה בטעות ביד של השני, הם לא שמו לב ל4 הילדים שישבו מאחור כי הם היו צריכים להזדרז... כשכוחות מד"א הגיעו למקום, הם נאלצו לקבוע את מותם של ההורים. הילדים ראו את הזוועות. הגדול רק בן 9, השני בן 7, השלישי בן 4 והרביעית בת 4 חודשים בלבד!


המחבלים אשר ביצעו את הפיגוע נתפסו והובאו לחקירה. ה' ייקום את דמם של ההורים!


הפיגוע המשמעותי השני גבה 2 הרוגים גם כן. מחבל דקר את אהרן ואדל בנט. אדל רצה ברחוב, מדממת וזועקת לעזרה. הערבים מסביב רק צחקו. הרב נחמיה לביא, שראה אותה רצה מביתו הסמוך לזירת הפיגוע, ירד לעזור וראה את בעלה במצב אנוש. הרב לביא התחיל להיאבק במחבל אך המחבל הצליח לפגוע בו ולדקור אותו אנושות. לאחר מכן המחבל לקח את הנשק של הרב לביא ופתח בירי לכיוון עוברי אורח כשניסה להימלט מן המקום. מהירי גם נפצע פציעה קלה ברגל בנם בן השנתיים של הזוג בנט. בשלב זה אדל רצה לתחנת המשטרה הקרובה והזעיקה את השוטרים. השוטרים רדפו אחרי המחבל ובסוף ירו בו למוות. הרב נחמיה לביא ואהרן בנט מתו מפצעיהם. ה' ייקום דמם!


היום אדל בנט ובנה נתן אשר נפצע ברגלו השתחררו מבית החולים לאחר 10 ימים של אשפוז


באותו יום, לפנות בוקר, מחבל דקר נער בן 15 שנפצע בינוני. המחבל נורה ע"י שוטרים ונהרג.


במשך כל השבועיים הללו, היו המון פיגועים. בכל מקום, בכל אזור. הארץ בוערת. צר המקום מלכתוב הכל, לכן הפסקתי... הכתבה גם ככה מספק ארוכה. אבל גם היום היו המון פיגועים, כמה הרוגים, כמה פצועים קשה מאוד, כמה קל יותר. הדבר היחיד שאנחנו, בתור נוער, יכולים לעשות, זה להתפלל חזק חזק לרחמי שמים. שה' ירחם עלינו ועל כל עמו ישראל, בארץ ישראל ובכל ארצות הגולה.


אני חושבת שהשוטרים וצה"ל עושים בימים האלו עבודה נהדרת. הם עושים הכל בשבילנו כדי שאנחנו נוכל להמשיך לחיות בא"י, לבנות ולהיבנות בה ולהפריח אותה. ארץ ישראל שייכת לעם ישראל! מקווה שבקרוב מאד ארץ ישראל תהיה רק שלנו ונזכה לגאולה שלמה! 


ל תשרי התשע"ה 00:00   |  צפיות (764) |  תגובות (0) |  
דירוגדירוג כתבה תקציר של אירועי השבועיים האחרונים: 0: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (ללא מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
עבור לתוכן העמוד