כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
בנות זו ברכה- פרק ו'
אמונה מאיר   כתבת בכירה צעירה
סיפורים;
בנות זו ברכה- פרק ו'
"Barnevogn2". מתפרסם לפי רישיון. Attribution-Share Alike 3.0

ב"ה


עבר קצת זמן...ניצן כבר בכיתה ו', אמא שלה נהייתה שוב בהיריון. הפעם כולם במתח, גם כל השכנים בירושלים מתעניינים ומנחשים מה יוולד לאמא של ניצן- בן או בת?


ניצן עצמה מנחשת בן, היא מרגישה שזה מה שיהיה, למרות שבפעמים הקודמות היא ניחשה שתהיה בת וצדקה. הפעם זה באמת מעניין, הן כבר 5 בנות, אם תיוולד בת הן יהיו שש! אם בן, זה יקטע את הרצף, אבל לפחות יהיה קצת גיוון.


חודש אלול. אמא אמורה ללדת בכל רגע, ניצן מתוחה ומאושרת, מחכה כבר לרגע. הרי בסך הכל, כבר עבר הרבה זמן מאז שאמא ילדה בפעם האחרונה והיא כל כך אוהבת אחים חדשים.


השבת שלפני התאריך שאמרו הרופאים לאמא שבו צפוי להיוולד התינוק (או התינוקת..), כל המשפחה נמצאת אצל הסבא והסבתא. אמא מרגישה שהלידה תקרה בקרוב. אפילו קרוב מאד. 


סעודה שלישית. לאמא- צירים. אבא מארגן מהר תיק קטן עם דברים חשובים ונצרכים ואבא ואמא נוסעים מיד עם צאת השבת לבית החולים הקרוב. הלידה הייתה מהירה מאד, מהרגע שבו הם הגיעו לבית החולים, עברו סך הכל 5 דקות עד ללידה. אבא התקשר אל סבא וסבתא וביקש לדבר עם ניצן. "אבא, מה נולד?" היא שואלת בהתרגשות עצומה, מאושרת לשמע התשובה. היא צועקת בכל הבית: "נולד לנו בן! אמא ילדה בן!". לפני הלידה שאלו אותה כל השכנים, החברות, המורות, מה יקרה אם יוולד בן, מה היא יותר רוצה, ומה היא חושבת שיהיה. אבל ניצן אף פעם לא ענתה על זה למרות שבסתר הלב היא רצתה קצת בן כי זה יהיה מאד מיוחד.


כד אב התשע"ד 00:00   |  צפיות (520) |  תגובות (0) |  
דירוגדירוג כתבה בנות זו ברכה- פרק ו': 0: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (ללא מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
עבור לתוכן העמוד