כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
גם זה גלגל?
רוני אביגיל ויקסלבאום   כתבת צעירה פעילה

גם זה גלגל?

מי שיש לו טלפון עם ווטצאפ ולא קיבל את אחת מהודעות השרשרת האלה או משהו בסגנון שלהם, שירים את היד. טוב, זה לא יעזור כי אני לא יראה, אבל אפשר במקום זה גם לכתוב תגובה, ואת זה אני מבטיחה שאני יראה.


*אז מה נעשה..? ____ נרצח\ה במונית, ______ נרצח\ה בבית, ________ נרצח\ה באוטובוס, ______ נרצח\ה בטרמפים, ______ נרצח\ה במונית, ______ נרצח\ה במלון, _______ נרצח\ה בטיסה... אז איפה ניהיה? (הקווים רקים לא כי אין אלא כי קיבלתי כל כך הרבה פעמים עם שמות שונים).


*שמות של המון אנשים שנרצחו בפיגועים, וכסיומת- ומתי שנהרג לערבים תינוק אחד...


אז מה, מי זוכר את כל האנשים האלה, חוץ מקירות הזכרון וספרי התמונות והמשפחות שגם יעברו אלפי שנים זה לא יעזור לכאב? כן, אנחנו זוכרים את משפחת פוגל, את שלושת הנערים החטופים, את המקרים הטרגים הגדולים שכל המדינה רעשה כשקרו. ומה עם עוד הרבה אנשים, שמתו בפיגוע "רגיל"- סתם עוד אוטובוס שהתפוצץ, עוד בקבוקי תבערה שפגעו, עוד דריסה של פגע-וברח-והלוואי-שחושבים-שזה-סתם-תאונה-ולא-פיגוע? יש כל כך הרבה כאלה. איפה ישנים ארצות הברית בזמן שעושים לנו פיגועים? לעומת זה מתי שישראל ביצעה "פשעי מלחמה" בצוק איתן, היה נראה שהעין של מנהיגי ארצות הברית הייתה פתוחה חזק כשרצו להביא את ישראל לדין.


כמה אפשר לחיות עם זה? כל פעם פיגוע רודף פיגוע רודף מרחץ דמים רודף מבצע צבאי וגורר מוות בכמויות קטלניות. זאת המדינה שחלמו עליה שנים? מדינה עם מרחץ דמים יותר ממים בכינרת? נו, תעשו לי טובה. הם מתים לשווא? כדי שנגיד אוי-כמה-חבל ונעבור לחדשות אחרות שקרו, כמו החמסין או... כל דבר אחר? אחרי ששומעים את זה צריך למחות על זה ששוב פעם זה קרה, ועוד יותר על זה שזה עוד שנייה יקרה שוב והמקרה הקודם ישכח מליבם של הרבה אנשים! מספיק עם השקט הזה!


ועכשיו עוד פיגוע דריסה, עם שני פצועים קשה ואחד קל. המחבל נורה ונמצא באוטו שלו שהתהפך. הפצועים קשה נלקחו לבית החולים הדסה, והקל לבית החולים בלינסון. לא מצאתי שמות שלהם, זה כנראה עדיין חסוי לפני ההודעה למשפחה המורחבת.


חמאס מסר- "זו תגובה טבעית וראויה לפשעיה של ישראל נגד אנשינו וילדינו". הוא מעודד את הפלסטינים להמשיך בפיגועים כי רק אותם ישראל מבינה.


בבקשה שזה לא יהיה כמו גלגל! נמאס מזה!


כא אב התשע"ה 17:39   |  צפיות (1351) |  תגובות (4) |  
דירוגדירוג כתבה גם זה גלגל?: 4 כוכבים: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
תגובות
ראשית שילת (כ"ג ניסן ה'תשע''ו 17:32)
זה ממש נכון!!
מישי (ג' אלול ה'תשע''ה 10:18)
זה כ"כ נכון
אלמוני (כ"ה אב ה'תשע''ה 23:53)
לדעתי את ממש צודקת!
אמונה דבורה מאיר (כ"ב אב ה'תשע''ה 09:46)
עבור לתוכן העמוד