כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
חורבן נוסף מתרגש לבוא על ההתיישבות. מה עושים כדי לעצור את זה?
נגה בצלאל   כתבת בכירה
אקטואליה; ארץ ישראל;
חורבן נוסף מתרגש לבוא על ההתיישבות. מה עושים כדי לעצור את זה?

היום, י"ח בתמוז תשע"ה. לצערינו הרב ביהמ"ק לא נבנה עדיין, ולכן כולנו התפללנו וצמנו במשך כל היום. בישוב בית אל נקבעה עצרת תפילה ומחאה על הריסת בתים בישוב. על אף הצום הקשה הגיעו המונים מתושבי היישוב, רבנים וחברי כנסת למאהל המחאה, שהוקם על יד הבתים המיועדים להריסה.


כבר בשבוע שעבר החליט הנוער של היישוב להעביר את רוב הפעילויות שלו שנעשו במאהל שהוקם במיוחד לכך באמצע היישוב, אל פארק ניצנית – על ידם מחכים להיבנות הבתים המיועדים להריסה.


מבחינה משפטית, הבתים אמורים לקבל את כל האישורים המיוחלים בעוד פחות מחודשיים, אך לצערינו ידה הקשה של בג"ץ מאיימת להרוס את הבתים כעת, ומתעלמת מהנזק הכספי ובעיקר האמירה שתגרור צעד זה. איך יתכן שבתים של מחבלים ורוצחים – מסרבים להרוס, חומלים עליהם, ואילו בתים של יהודים – אחים שלנו, עליהם מניפים את חרב הכורת ללא הינד עפעף.


על כך באו למחות רבים רבים שחשובה להם ההתיישבות ביו"ש, ומתנגדים ל"גזענות של בג"ץ" כפי שנכתב על הבתים. ועל כך צריכים כולנו למחות בפה מלא, עד שמנהיגינו בשלטון יתפכחו מהעיוורון וחוסר המוסריות שבדבר, ויכריזו עוד היום על סיפוח יהודה ושומרון והשבת חבל עזה לידינו.


בציפייה לבניין אריאל


יח תמוז התשע"ה 20:26   |  צפיות (1018) |  תגובות (0) |  
דירוגדירוג כתבה חורבן נוסף מתרגש לבוא על ההתיישבות. מה עושים כדי לעצור את זה?: 5 כוכבים: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
עבור לתוכן העמוד