כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
יריד בגדים שכולו חסד
נגה בצלאל   כתבת בכירה
חברתי;
יריד בגדים שכולו חסד

הכל החל כיוזמה של מספר חמשושיות מאולפנת רעיה, שדיברו ביניהן על מצב הסדר בארון הבגדים, ועל כמויות הבגדים שיש לכל אחת מאיתנו ולא בכולם נעשה שימוש. אחת הבנות הציעה לארגן יריד, שכל מי שרוצה תביא בגדים שלא נמצאים אצלה בשימוש, הבגדים ימכרו במחיר סימלי והכסף שיתקבל ילך לצדקה. ההצעה התקבלה בשכבה, והיוזמה החלה לרוץ. הארונות סודרו, בגדים הוצאו והובאו, וכולן חיכו בשמחה ליריד. 


מספר ארועים בלתי צפויים גרמו לדחייתו של היריד מספר פעמים, עד לשבוע שעבר - ערב פסח. בתרועה גדולה סודרו הבגדים בכיתה פנויה, נתלו שלטים, ובנות הגיעו לקנות ולהתרשם.


ב"ה היריד היה מוצלח, נמכרה כמות מכובדת של בגדים, וכולן יצאו בתחושה נשכרת. כיום ב"ה ישנו שפע גדול בכל התחומים, ובין היתר גם בבגדים. 


כמויות של בגדים ללא שימוש מסתובבים בסביבה, וע"י השקעה נכונה וניתוב הם מסוגלים להגיע למקומות הנכונים. ב"ה ישנם אנשים רבים שעוסקים בכך, אם בחנויות היד השניה, אם במכירות של ביגוד יד 2, ואם בעמותות חסד. על כולם תבוא הברכה, ואם גם אתם מעוניינים להרים פרויקט כזה, אברך אתכם בהצלחה רבה וסייעתא דשמיא מיוחדת על יוזמה ברוכה זו.ח ניסן התשע"ה 22:45   |  צפיות (1035) |  תגובות (1) |  
דירוגדירוג כתבה יריד בגדים שכולו חסד: 5 כוכבים: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
תגובות
יפה מאד! כל הכבוד! יוזמה ברוכה
שירה הרטמן (ט' ניסן ה'תשע''ה 19:24)
עבור לתוכן העמוד