כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
עצרת הימין - הנוכחות הציונית
נגה בצלאל   כתבת בכירה
אירועים; אקטואליה; ארץ ישראל;
עצרת הימין - הנוכחות הציונית
העצרת מלמעלה

אולי לא שמעתם על זה בתקשורת, אולי זה היה נשמע לכם לא רציני, אבל אם אתם ימניים וציונים – רב הסיכויים שהייתם שם (אלא אם כן ממש לא יכולתם...)


עצרת הימין שהתקיימה אתמול בערב, יום ראשון כ"ה אדר התשע"ה, ערב הבחירות ממש, היתה חשובה הרבה יותר מהפגנה כתשובת המשקל לעצרת השמאל שהתרחשה באותו המקום בדיוק שבוע לפני. מעבר לכך שבעצרת הימין השתתפו רבבות רבבות מעם ישראל, וביניהם ראש ממשלתנו, שרים ופוליטיקאים בכירים, רבנים ועוד רבים חשובים אחרים, היתה שם אחדות. היתה הרגשה שהנה, עושים היסטוריה, שסופסוף קורה משהו אמיתי , והעם בא להגיד את דברו. אותו עם, שמושמץ ונרמש בתקשורת השמאלנית בלי הנדת עפעף. אותו עם שגר ביהודה ושומרון, בחבל עזה, בירושלים, תל אביב, בנגב ובגליל. בכל הארץ. והעם הזה בא להגיד בקול גדול, ובנוכחות גדולה: אנחנו לא מתנצלים! אוהבים את התורה, העם והארץ. ואותו העם שהמיעוט השמאלני והשתלטן במדינה מנסה לציירו ולתארו כמיעוט, בפרימיטיבי ומסוכן, אותו עם היה אתמול בעצרת בכיכר רבין והוכיח לכולם אחרת. אותו עם בא לחזק את מנהיגינו אשר בשלטון, ואשר בע"ה לאחר הבחירות הקרובות ישבו שוב בממשלה, לחזק אותו ואת עמדותיו כלפי ארץ ישראל. אימהות עם תינוקות, קשישים וצעירים, ילדים לצד מבוגרים. כיפות שקופות, לבנות, שחורות וירוקות. ולכולם היתה אמירה אחת ברורה: אנחנו ימניים ואוהבים את ארץ ישראל, ולא מוכנים לוותר על אף גרגר אדמה!!!


מחר בערב, כשיסגרו הקלפיות ותקום ממשלה, ידעו כל העם ואשר בשלטון: יש כאן ציבור גדול ועצום, שלא מוכן לוותר על ארץ ישראל, שיתמוך בפוליטיקאים שיוכיחו נאמנות לארץ ישראל ויהיו נציגינו הנאמנים בכנסת. ציבור שרוצה מדינה אחת לעם אחד בארץ ישראל, ושמבטיח: ירושלים בירתנו הבלעדית לעד!


את העצרת פתחה דניאלה ויס, אשת ארץ ישראל השלימה, שאירגנה יחד עם עוד מס' אירגוני ימין את העצרת החשובה הזו. אחריה עלה לנאום הפתיחה המכובד, ראש ממשלתנו בנימין נתניהו, שזכה לקריאות עידוד וחיבוק אוהד מהעם. נתניהו הבטיח לשמור על ירושלים שלנו, ולא להכנע ללחץ מבית ומחוץ.  אחריו דיבר נפתלי בנט שר הכלכלה ויו"ר מפלגת הבית היהודי. בנט אף הוא זכה לתשואות, בעיקר כשנשבע אמונים לארץ ישראל. יחד עם הקהל לא התבייש לשיר את השיר ירושלים של זהב, ואף עין בקהל לא נותרה יבשה. לאחר מכן נשא דברים אלי ישי, יו"ר סיעת יחד, וזכה אף הוא לתמיכה מהציבור. ישי דיבר על ארץ ישראל, על תורת ישראל ועל אחדות. קצת אחריו זכינו לשמוע את הרב דרוקמן שליט"א. אני באופן אישי התרגשתי לראות על במה אחת ובערב אחד את הרב דרוקמן לצד ראש הממשלה בנאומים משלימים ומטרה אחת משותפת. בין כל הדיבורים היו מספר משפטים שבעיני היו חזקים ביותר, ואשתדל לצטט אותם בפניכם במדויק: "עם אינו יכול להיות כובש בארצו!" (בנט בדבריו על החלת ריבונות על יו"ש). "לא פינית – לא עשית" ( ביבי מצטט את הכפשות השמאל על התנהלותו בקדנציה הנוכחית). "יכולות להיות מאה מדינות למאה עמים – אך בארץ ישראל תהיה רק מדינה אחת לעם ישראל!" (הרב דרוקמן על מדינה פלשתינית). ועוד ועוד.


הכיכר היתה מלאה, מפוצצת אנשים. וגם אם השמאל לא מעז להגיד זאת, ומפחד מהמשמעות, אנחנו לא מפחדים! וכפי שאמרה דניאלה ויס בתחילת העצרת: "התכנסנו כאן בכיכר למעלה ממאה אלף איש!". וגם אם לא היו שם מאה אלך בדיוק (לעניות דעתי היו הרבה יותר. למעלה מ- 800 אוטובוסים לא כולל רכבים פרטיים, תחבורה ציבורית ועוד). היו דגלים ושלטים של מגוון מפלגות הימין, היו נואמים ממגוון אנשי המפלגות, שהמשותף לכולם הוא המסר הברור, החזק, והמוחץ: "ירושלים בירתנו לנצח, יהודה ושומרון הם חלק בלתי נפרד מארץ ישראל, ולא נוותר על אף גרגר ופיסת אדמה! 


כו אדר התשע"ה 23:00   |  צפיות (1405) |  תגובות (4) |  
דירוגדירוג כתבה עצרת הימין - הנוכחות הציונית: 5 כוכבים: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
תגובות
רחלי (ב' ניסן ה'תשע''ה 08:56)
תפארת גולדפרד (כ"ח אדר ה'תשע''ה 21:13)
כתבה ממצה ומאחדת
רחלי (כ"ו אדר ה'תשע''ה 08:43)
יישר כוח!
שירה הרטמן (כ"ו אדר ה'תשע''ה 08:13)
עבור לתוכן העמוד