כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
העסקת ערבים- זול או מסוכן?
רחלי קארו   כתבת פעילה
ארץ ישראל; יהדות;
העסקת ערבים- זול או מסוכן?
העסקת ערבים

מה העדיפות שלנו בדברים החשובים בחיים, כמו בניית בתים וכו' - ערך או כסף?


יש הטוענים כי הערבים שעושים פיגועים הם חלק קטן מהאוכלוסייה ורק הם אלה שמחבלים ורוצים ברעתנו.. כל השאר הם אנשים טובים שרוצים בטובת ישראל בטובת הממשלה. 
אבל מי רקד ברחובות וחילק סוכריות לאחר שהנערים נרצחו אם לא אותם אנשים טובים?! הם שותפים לפשע ורוצים שנמות כמו כל חמאסניק ממוצע. לכן צריך להראות להם שאנחנו לא רוצים אותם פה.


זו לא הדרך הכי טובה להראות להם את זה כשאנחנו מעסיקים אותם בבניית בתים של יהודים. נכון שלהעסיק יהודים מבחינה חסכונית זה עולה פי שתיים והרבה פחות משתלם. אבל להעסיק ערבים זולים זה בעצם לומר להם: בוא חיים שלי, אנחנו מקבלים אותך פה יפה, נותנים לך פרנסה.. אין לך שום סיבה לעזוב את הארץ הטובה. לא נורא שאתה מת לתקוע לנו סכין בגב ברגע שנפנה לך אותו. אנחנו מקבלים אותך ואוהבים אותך כמו שאתה. 


למה סכין בגב?! זה למה: 
- ניסיון התנקשות בפעיל הר הבית. עובד במסעדה הסמוכה.
- רוצחי פוגל סיפרו בחקירה כי באו רק לגנוב לא במטרה לרצח. אך לאחר שנפל לידיהם נשק מבית השכן ותאוות הדם ביצבצה במוחם, הם עשו מה שעשו.
- עובדים בלול רצחו את חיים מזרחי מבית אל לאחר שעשו איתו סחבקים והיו חברים טובים שלו.


- טבח בהר נוף - הרוצח היה עובד במכולת הסמוכה.


מכאן נובע (וידוע): הם לא רוצים אותנו. אי אפשר לסמוך עליהם, גם על הערבי הכי תמים.. ומאחר והרבה פעמים השמירה רופפת- הם ינצלו את זה. חוץ מזה שקרה לא אחת ולא שתיים שערבי הטריד נערה ברחוב או ניסה להטריד. 


המודעות לכך עלתה בזמן האחרון והיו הפגנות בנושא עם שלטים כגון:"בבוקר טבח בערב טובח". כמו כן הוצאו חולצות בנושא העסקת הערבים.


אז נכון שזה הרבה יותר זול. אבל זה נוגד את כל האידיאלים והערכים שלנו וזה לא הדבר שיעזור לנו להראות לערבי הממוצע שאין לו מה לחפש בארץ ישראל. וברור שיהיו כאלו שיחשבו אחרת- אבל שכל אחד יחשוב ברמה האישית שלו- איך אני רוצה לעזור בזה שלא יהיו פה ערבים ובעקבות כך- את מי אני רוצה שיבנה את הבית שלי ומה יותר חשוב לי- הערכים או הכסף.. אני אישית לא (!) אתן לערבי לגעת בחומרי בניין של הבית שלי בעתיד..


אנחנו אוהבים את הארץ, רוצים לשמור עליה.. לכן לא כדאי שניתן לערבים לחזק לעצמם את האחיזה בארץ על ידי הידיעה שטוב להם ואין להם סיבה לעזוב.


ה טבת התשע"ה 19:00   |  צפיות (1402) |  תגובות (11) |  
דירוגדירוג כתבה העסקת ערבים- זול או מסוכן?: 5 כוכבים: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
תגובות
הכותבת היא מסוג הציונאצים הצואתיים
הציונאצים הצואתיים (כ"ד חשון ה'תש"פ 16:35)
אני (כ"ב טבת ה'תשע''ה 19:46)
שלמה (כ' טבת ה'תשע''ה 00:35)
מוריה (י"ט טבת ה'תשע''ה 23:45)
אני (ח' טבת ה'תשע''ה 14:37)
בנצי (ז' טבת ה'תשע''ה 21:39)
אפרת ליבי (ו' טבת ה'תשע''ה 19:28)
פסיה ברכה מילר (ו' טבת ה'תשע''ה 19:12)
אמונה מאיר (ו' טבת ה'תשע''ה 18:17)
משה קטן (ו' טבת ה'תשע''ה 07:04)
פסיה ברכה מילר (ו' טבת ה'תשע''ה 06:54)
עבור לתוכן העמוד