כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

דרגות באתר 'שמים'

עורך

כתב בכיר

כתב צעיר בכיר

כתב פעיל

כתב צעיר פעיל

כתב

כתב צעיר

טור אישי

טור אישי צעיר

גולש

גולש צעיר

 

 

 

 

 

 

 

הוסף יצירה

השלישיה בעקבות המשפחה האבודה- פרק י'

כ"א כסליו ה'תשע''ד 13:11
באותו ערב אכן נפגשו כולם, ושם הדוד שוחח עם אחיו של יונתן בעיקר באנגלית. אחרי חצי שעה הדוד אמר לשלישיה שכבר מאוחר והוא חוזר הביתה.
ברגע שנכנסו לבית הדוד צלצל הטלפון, על הקו היה שלומי גיסם של השלישיה הוא התקשר להודיע שלפני כמה דקות אסתי אשתו ילדה שני תאומים בנים.
אחרי כמה דקות נשמע עוד צלצול טלפון הפעם אמם הייתה על הקו ורצתה שיחזרו הביתה מהר בגלל הלידה של אסתי אחותם ולכן תבוא עוד שעה לאסוף אותם מהבית של הדוד.
לאחר שבוע הייתה הברית לאחד התאומים כי השני היה חולה, לילד קראו שמעון, השמחה הייתה גדולה מאד ובטח לשלישיה שכבר זכו לשני אחיינים חמודים.
לאחר שבועיים היו האירוסין של ירמיהו אחיהם הגדול, באירוסין הגיע הדוד וסיפר שהוא הולך להביא אורחים סודיים לחתונה, רק את השלישיה שיתף בתוכנית ורמז להם במי מדובר וגם אמר להם לשמור על סודיות העניין.

בחופה עמד ירמיהו עם רבקה אשתו לעתיד וחשב על מה שדוד יואל אמר לו לפני החופה "אתה תשמח מאוד על האורחים שהבאתי לך אבל תראה אותם רק בסעודה".
לאחר שהתזמורת סימה לנגן את אחד השירים וכבר כל האורחים ישבו ואכלו עלה דוד יואל לבמה ואמר "אני רוצה להציג בפניכם את בני משפחתנו האבודים" אמר וסימן על הכניסה לאולם, שמשם הגיעו מיודענו יונתן ואחיו שכבר שם כיפה על ראשו.
בשעה שהשניים נכנסו לאולם החתן ירמיהו היה בהלם מי קרה לרבי שלו של שיעור ב' לחתונה הוא לא חשב לרגע להזמין אותו, דברי הדוד קטעו את מחשבותיו "אני מזמין את האורחים לבוא לספר את סיפורם על הבמה" אמר הדוד בנחישות כאילו הוא בעל השמחה.
דרג את הכתבהדירוג כתבה השלישיה בעקבות המשפחה האבודה- פרק י': 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
עבור לתוכן העמוד