כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

דרגות באתר 'שמים'

עורך

כתב בכיר

כתב צעיר בכיר

כתב פעיל

כתב צעיר פעיל

כתב

כתב צעיר

טור אישי

טור אישי צעיר

גולש

גולש צעיר

 

 

 

 

 

 

 

הוסף יצירה

השלישיה בעקבות המשפחה האבודה- פרק ט'

י"ד כסליו ה'תשע''ד 12:30
בערבית, יונתן אמר לילדים שיגיעו אליו בשעה תשע לביקור, יונתן לא ידע כמה קלע לרגשותיהם, הדבר היחיד שהם רצו זה להביט באורח שהגיע אליו והנה יש לה הזדמנות שאותה וודאי לא יחמיצו.
שהילדים הגיעו למפתן ביתו של יונתן הם רעדו מהתרגשות, אבל בכל זאת דפקו בדלת, את הדלת פתחו להם שניים משומריו של האיש, וסימנו להם להיכנס פנימה רק קודם בדקו אותם בדיקה רצינית מקדקוד הראש ועד כף הרגל ואחר סימנו להם להיכנס לסלון שם ישבו על הספות יונתן והאיש המכובד שהגיע אליו.
"שלום, אני אח של יונתן שאותו אתם מכירים, הגעתי לבקרו ושמעתי שאתם מאוד מתעניינים במשפחתנו אז ביקשתי ממנו שיזמין אתכם אליו ואז אוכל לספר יותר פרטים, אך כודם הייתי מעוניין לדעת בשביל מה אתם רוצים לשמוע האם סתם מתוך סקרנות או שאתם מעבירים את זה הלאה, אבל תענו לי בכנות. "האמת היא שיש לנו קרוב משפחה שאבד ואנחנו רוצים לדעת עוד פרטים על עוד אנשים כדי למצוא אותו" ענה יוסי בשם כולם, "בסדר הבנתי אז דברים בסיסיים לפני הסיפור, מדובר באבא שלנו שהיה במחתרות בארץ ואז ברח לחו"ל, לאביו קראו שמחה לאמו רבקה היו לו שני אחים שנרצחו שמעון ורוחמי והיה לו תאום בשם יוסף שלו עצמו קראו חיים" האיש רצה להמשיך אבל השלישיה עצרו אותו "הוא נפטר כבר?" שאלו "בטח לפני 10 שנים, טוב אז נמשיך?" שאל "אנחנו צריכים ללכת לדוד שלנו לארוחת ערב" ענו לו "בסדר מחר תבואו באותה שעה." ספק אמר ספק קבע.

"דוד הפעם אנחנו בטוחים שזה הבן של חיים אחיך" אמרו השלישיה לדוד מיד כשחזרו לביתו "טוב נקווה שזה נכון" אמר הדוד ונכנס לחדרו.
למחרת הדוד אמר להם היום אני יבוא אתכם אליו וישמע את כל הסיפור ויחליט מה כדאי לעשות אמר הדוד וקבע עם יונתן שגם הוא מגיע.
דרג את הכתבהדירוג כתבה השלישיה בעקבות המשפחה האבודה- פרק ט': 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
עבור לתוכן העמוד