כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

דרגות באתר 'שמים'

עורך

כתב בכיר

כתב צעיר בכיר

כתב פעיל

כתב צעיר פעיל

כתב

כתב צעיר

טור אישי

טור אישי צעיר

גולש

גולש צעיר

 

 

 

 

 

 

 

הוסף יצירה

השלישיה בעקבות המשפחה האבודה- פרק ח'

ח' כסליו ה'תשע''ד 21:23
יש הרבה סיכוי שזה הוא אמרו הילדים לדוד למחרת בבוקר, אנחנו חושבים שזה צריך ברור מעמיק, המשיכו "אבל יש הבדל קטן הוא טוען שלאבא שלו יש רק 3 אחים אבל לכל אחד יש תאום" "בסדר היום תנסו לסחוט ממנו עוד פרטים" אמר הדוד

בערב בביתו של יונתן: "מה רציתם לשאול, איך קראו לי בחו''ל?" שאל "כן, סתם מסקרנות" ענו לו "טוב קראו לי ג'ורג'" ענה ולא הבין למה השתרר שקט אחרי שאמר "ואיך קראו לאבא שלך?" שאלו אותו כדי לדעת בוודאות האם זה הוא "לאבא שלי קראו שמואל" שקט נוסף השתרר ואז נפרדו ממנו השלישיה ופנו לבית הדוד.


אחרי שהילדים הלכו התקיימה שיחה בין מיודענו יונתן לאחיו סטור כך היא הייתה נשמעת: (היא הייתה באנגלית אבל תרגמנו אותה לעברית) "סטור הגיעו אלי ילדים קרובים של אחד משכני ורצו שאספר להם על אבי סיפרתי להם על אבא רק אם כמה שינויים האם אני צריך לחשוש מהם?" שאל יונתן את אחיו "אני עוד שבוע צריך להגיע לארץ אבל אני יקדים ויגיע כבר מחר אני יהיה בבית שלך, טוב?" שאל אחיו "בסדר" וכך נגמרה השיחה.

למחרת השלישיה עמדו ביחד עם המון אנשים על תהלוכה מוזרה ברחובות עברה תהלוכה שכללה 2 אופנועים מקדימה אחריהם רכב מפואר ואחרי זה לימוזינה שחורה ארוכה אחרי הלימוזינה היה עוד מכונית פאר ואחריה עוד 2 אופנועים, כולם הביטו בקנאה במי שמסוגל לחיות ככה מרוב כסף אבל רק אחרי כמה שבועות הם ידעו כמה מסכן האיש.
התהלוכה חנתה ליד ביתו של יונתן מהמכוניות יצאו אנשים עם רובים והקיפו את הלימוזינה, מהלימוזינה יצאו גם כמה אנשים דומים אך ביניהם היה ניתן להבחין באיש מכובד עם בגדים יוקרתיים ועם חבילת סיגריות נדירה בכיסו, האיש נכנס בלוויית אנשיו לתוך ביתו של יונתן.
בחוץ נשארו אנשים רבים שהגיעו לצפות במחזה היו כמה מבוגרים שאמרו "מסכן, מאפיונר" והלכו, אך היו צעירים שקינאו בו מאוד ולא טרחו כלל להסתיר זאת, אחרי 5 דקות כבר לא נשאר שם אף אחד.
דרג את הכתבהדירוג כתבה השלישיה בעקבות המשפחה האבודה- פרק ח': 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
5 מדרגים
עבור לתוכן העמוד