בואי לסגור קומונה, גם בקורונה!

 

נתקעת באמצע התהליך ועדיין לא יודעת מה תעשי שנה הבאה? דואגת מה יהיה?

בתנועת אריאל המיונים לקומונה ממשיכים, מוזמנת לבוא ולסגור שירות!

 

אז איך זה עובד?

היכנסי לאתר התנועה ומלאי טופס מועמדות (תוכלי גם לדבר ישירות עם עטרה 0545602648) וצוות הגיוס ייצור איתך קשר לקביעת ראיון דיגיטלי. לאחר שנפגשנו בראיון, שמענו עלייך מהממליצים ואנחנו מכירים אותך טוב יותר תקבלי תשובה חיובית או שלילית.

מזל טוב! התקבלת , בשלב זה נציע לך סניפים רלוונטיים ואת תבררי עם הקומונרית, הצוות וההורים על הסניפים המדוברים. את תחשבי עם עצמך האם הסניף אכן מתאים לך, האם זה המקום שאת מחפשת. זהו השלב החשוב ולכל אורך הדרך תלווה אותך המשבצת שלך. כמובן שבמידה ולא תהיי מעוניינת בסניפים שהצענו נעשה חשיבה מחודשת ונציע סניפים אחרים.

לאחר מכן תבדקי את תקני הבוקר, תקבעי ראיון עם רכזת השירות לאומי, וזהו- את יכולה לסגור קומונה!

ככה לסגור? בלי לראות את הסניף בעיניים?

ממש ככה, זה אולי נשמע מוזר ולא רגיל אבל בהחלט אפשרי. את שלב הבירור על הסניף את תעשי בצורה יסודית שכוללת שיחות וידאו, הדיבור יהיה גם עם צוות, הורים וחניכות ולא רק עם הקומונרית כפי שנעשה בדר"כ.

במידה ואת בכל זאת לא מעוניינת לסגור בצורה כזאת, זה בסדר גמור! אנחנו נדאג לשמור לך את הסניף שאהבת ואת תקן הבוקר ובע"ה ישר כשיתאפשר תוכלי לבדוק ולסגור.

גם אם לא תסגרי בצורה סופית, תוכלי להיות רגועה שיש תקן וסניף שמחכים לך, יש לך מקום לשנה הבאה.

ואם אני עדיין מתלבטת, בודקת גם עוד מקומות?

שווה לך לעבור את המיונים ולברר על סניפים! ההתלבטות על קומונה באופן כללי היא מאד באוויר וקשה להגיע ככה למסקנות. ברגע שנהיה בקשר על סניפים מסוימים ההתלבטות שלך תהיה הרבה יותר ממוקדת ואפשרית. בתנועת אריאל יש מגוון רחב של סניפים שמחפשים בנות שונות, דברי איתנו ונמצא לך את הסניף המתאים ביותר.

יאללה אני רצה למלא טופס מועמדות לקומונה!

מצוין, לכל שאלה, התלבטות או בקשה אני זמינה. אשמח לשמוע ממך.

חיה שלומית 054-4433695 giusariel@tariel.org.il

 

לטופס הכרות אישי                 מידע על סניפים

 

  

עוד באותו נושא

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד