בצל הקורונה: צעירים בפתח תקוה בונים סוכות למבוגרים ואוכלוסיות בסיכון

י"ב תשרי ה'תשפ''א

שלומית לא לבד: מאות בני נוער מטעם הפורום הדתי לאומי בשיתוף תנועות הנוער בני עקיבא, עזרא ואריאל נרתמים בימים אלו כדי לבנות סוכות למבוגרים ולאוכלוסיות בסיכון שמתקשים בבניית הסוכה.

זו השנה השביעית בה תנועות הנוער לוקחות חלק ביוזמה המבורכת שבעת הזו הופכת למשמעותית יותר עבור לא מעט תושבים המבודדים בבתיהם. אם בשנה שעברה נבנו כ-80 סוכות על ידי בני הנוער, הרי שהשנה צפויה עלייה ניכרת במספר הפניות לסיוע. יש לציין כי הפעילות נעשית בהתאם להנחיות משרד הבריאות כשהחניכים והמדריכים המגיעים לבתי התושבים מקפידים על שמירת מרחק ועטיית מסכות.

חבר מועצת העיר מטעם הבית היהודי, איציק דיעי אמר ל 'מיינט פתח תקוה': "אני גאה ושמח בחבריי לפורום הדתי לאומי על היוזמה של הפרויקט המקסים בשנים האחרונות ובמיוחד בבני הנוער והתנועות על הרמת הפרויקט בפועל והסיוע לזקוקים לעזרה בכל שכונה ושכונה. השנה לאור אתגרי הקורונה, המשימה הייתה קשה אף יותר ושמח שעמדנו בה בכבוד. נמשיך להיות למען הציבור, תמיד".

תושבת העיר סימה פלוס (75) שקיבלה סיוע בבניית הסוכה אמרה: "התרגשתי ששני נערים מקסימים הקימו לי את הסוכה. הילדים והנכדים בסגר. לא הייתי בונה את הסוכה לבד,  המתנדבים והערבות ההדדית הצילה אותי לקראת החג".

לקריאה ב

דרג את הכתבהדירוג כתבה בצל הקורונה: צעירים בפתח תקוה בונים סוכות למבוגרים ואוכלוסיות בסיכון: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד