סניף לעיוורים באריאל: כמו כל סניף אחר

י' אלול ה'תשע''א

תנועות הנוער במגזר הדתי לאומי הם חלק מהנוף של חיי החברה בה אנו חיים. כל סניף כל שבט והיחודיות שלו, אך בכל זאת יש סניף אחד יחודי בכל הארץ שפועל למען הנוער העיוור ולייקוי ראיה  -סניף שח"ף (שיקום חברה ופנאי)  של תנועת אריאל הפועל כבר שלוש שנים בבית חינוך עיוורים בירושלים. 
 
בסניף יש שלושה שבטים והוא מופעל על ידי צוות של 10 מדריכות מסניף הר נוף בירושלים. בכל יום שלישי יש מפקד ופעולה כמו בכל סניפי תנועות הנוער ואף פעילות משותפת בין חניכי סניף הר נוף לחניכי שח"ף.

מזכ"ל תנועת אריאל, הרב יוסי ורדי אמר לערוץ 7, "3 שנים אנו פועלים בחינוך עיוורים, הפעילות מתקיימת כל השנה ואנו מצליחים להפיק פעילות כמו בכל סניפי אריאל. הם שותפים מלאים בכל הפעילות של תנועת אריאל כמו מחנה קיץ. רק לאחרונה חניך עיוור הצטרף לסניף רגיל במקום מגוריו וזה שווה לנו את הכול"
 
שבות ליפשיץ מדריכה בסניף שח"ף מספרת על הפעילות עם חניכים עיוורים, "כל שבוע אנחנו באות ועושות להם מפקד ופעולות כמו בכל סניף, זו זכות שלנו להיות מדריכות בסניף שח"ף בבית חינוך עיוורים".
 
מנהלת החטיבה החינוכית שיקומית בבית חינוך עיוורים, רחל סקרוביש מספרת על השיתוף פעולה עם תנועת אריאל, "אני חושבת שחניכי תנועת אריאל רואים שגם העיוורים וליקויי ראיה מסוגלים הרבה מעבר למה שהם דמיינו שהם יכולים לעשות, יש הרבה אווירה וכיף שמאפשרים לנוער שלנו לגדול באוכלוסיה בריאה וצמיחה חברתית. אני מודה לתנועת אריאל ומקווה שבאותה מידה הם נתרמים מעצם הפעילות והמפגש עם החניכים שלנו".
 

לצפיה בסרטון ובכתבה המלאה ב

דרג את הכתבהדירוג כתבה סניף לעיוורים באריאל: כמו כל סניף אחר: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד