מזכ"ל אריאל מגבה את בני עקיבא

תקציר

המזכ"ל מביע תמיכה בעמיתו ובתנועת בני עקיבא מול המתקפות על החלטת ועידת התנועה לקרוא לחניכים לרכוש מוצרים דווקא בעסקים שומרי שבת.
כתבה מתוך אתר ערוץ 7

ט' אייר ה'תשע''ח 18:40

כתבה מתוך אתר "ערוץ 7"

 

מזכ"ל תנועת הנוער אריאל, דביר עמיאור, מעניק גיבוי לעמיתו, מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל, בעקבות העימות סביב הקריאה של ועידת בני עקיבא לחניכים לרכוש מוצרים מעסקים שומרי שבת.

"תפקידן של תנועות הנוער הוא לפעול ולהיאבק על הערכים ועל האמונות שלהן", ציין עמיאור, "השבת היא הלב שלנו, הברית בינינו לבין הקדוש ברוך הוא. אם על השבת לא ניאבק אז על מה כן?".

עמיאור הוסיף, "כציבור אנחנו מחוייבים להיות שותפים במאבק על צביון השבת במדינת ישראל. לעודד עסקים שומרי שבת, להיות שם בשביל 400,000 אלף אנשים שנאלצים לעבוד בשבת ולא להתרשם מגופים שפועלים בכח לפגוע בצביון היהודי של מדינת ישראל".

בסיום הדברים הדגיש עמיאור את התמיכה בתנועת בני עקיבא ובעומד בראשה, "אני מחזק את יאיר שחל המזכ"ל ואת תנועת בני עקיבא על פועלם בתחום".

נזכיר כי הפורום החילוני שיגר מכתב ליועץ המשפטי לממשלה ולשרי החינוך והמשפטים בדרישה לפתוח בחקירה נגד בני עקיבא על פי חוק החרם בעקבות החלטת הועידה לקרוא לחניכי התנועה לרכוש מוצרים רק מעסקים שומרי שבת.

הפורום דרש במקביל לשלול מהתנועה את התמיכה הממשלתית שלה היא זוכה כיום.

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה מזכ"ל אריאל מגבה את בני עקיבא: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. דרור (י' אייר ה'תשע''ח 18:04)

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד