אודות

סיירת אריאלוד בנים הוקם לפני כ4 שנים בשבט עם כ-10 חניכים ושני מדריכים (בשבט נווה) שמטרתם היתה בעתיד להרים את הסניף ולהיות המדריכים. בתשע"ז הסניף התחיל לעלות ולהתפתח בפריחה מחודשת.
ב"ה הסניף עולה ועולה משנה לשנה, וכעת יש 5 שבטים בסניף אשר יחדיו מונים כ70 חניכים ומדריכים:
שבט גלעד- 15 חניכים, שבט דביר 12 חניכים, שבט הראל- כ- 18 חניכים , נווה- 10 חניכים, מעוז- 4 חניכים.

קומונר הסניף הוא הראל זרגרי. ואחריו מדרכי השבטים הם: הראל זרגרי, עוז בן דוד, נעם רוזנהיים, אמוץ דרורי, ינון עמית, אמיתי כוכב, יהונתן וילנר, אברהם איבגי, אוריאל חדד.

סניף סיירת אריאלוד חרטה את הדגל של התנועה ולקחה על עצמה להיות ה"סיירת" המובילה.
מטרתנו להיות הכי דוסים שיש, עם הכי הרבה קדושה שיש, הכי פעילה שיש, הכי תותח שיש, עם הכי הרבה כיף שיש, וליצור מהפכה בעיר לוד ומחוצה לה.

קצב הגדילה של הסניף הוא בהיקף נרחב. אם עד בשנה שעברה היה הסניף עם שבט אחד וכ10 חניכים-כעת הוא עומד על 5 שבטים וכ70 חניכים.
המדריכים, אשר רובם לומדים בישיבות עם פנימייה משקיעים רבות להגיע , לפעול, לקדם עוד ועוד את השבטים והסניף.

מרחבי פעילות הסניף הם: גן גנדי (הסמוך לשכונת רמת אלישיב)- גן ציבורי גדול ורחב ידיים, ובו דשא ירוק, עצים וספסלים, המאפשרים לסניף לבצע פעילויות רבות. בית הכנסת בית אליהו- אשר כחלק מפעילות השבת הסניפית מתפללים בו תפילת מנחה(ובחורף גם תפילת ערבית) וכן אולם גדול המספק פעילויות נוספות, חדרון למעלה של הסניף.

הסניף פתוח הן לחניכים מהגרעין התורני בעיר והן לחניכים מכל רחבי העיר העומדים בכללי הסניף. אז אם תרצה ליהנות בצחוק וכיף ברוח התורה- מקומך איתנו!

עבור לתוכן העמוד