דבר הקומונר- הראל זרגרי:

מדריכים, הורים וחניכים יקרים!
ניצבים אנו כעת, ברגעים האחרונים של חופשת הקיץ בסניפנו המדהים.
בחופשת הקיץ בסניף נהינו מאינסוף פעילויות וחוויות מלאות בכיף וברוח תורה וקדושה.
בזמן החופשה, הסניף בפעילותו הרבה התקיים ופעל באופן שוטף , עד אשר היה הבית השני של כל מדריך וחניך.
הצלחנו לעמוד במטרה הגדולה של החופש בסניף- לשלב את הכיף, ההנאה והחוויה יחד עם הקדושה והתרוממות הרוח. זכינו בחופשה הקצרה ליהנות, לשמוח ולצחוק בכל שבוע מחדש ובמיוחד בשיא החופשה במחנה הקיץ. זכינו להגדיל את לימוד התורה של הסניף, גם במסגרת פעילות השבת -במשניות השבטיות והתהילים הסניפי, אך גם בימי החול בלימוד אבות ובנים לקראת ט' באב, מדרשוקו שבועי ועוד..
זכינו להתנדב, להשפיע ולחזק את תושבי העיר פעמיים בחלוקת נרות ליום השבת, אשר התבצעו במסגרת שבוע "עם ישראל", ולקראת תשעה באב במטרה להרבות אהבת חינם.

אך כל אלו,לא היו יכולים להתבצע בכלל, לולא צוות המדריכים התותחים שלנו. המדריכים המטורפים שלנו מסרו את נפשם, יומם ולילה במהלך החופשה כדי לארגן, לפעול ולעשות- על מנת שהפעילויות הסניפיות והשבטיות יהיו בצורה הטובה ביותר. במשך חופשת הקיץ כל מדריך ומדריך בצוות ההדרכה התגייס ונתן את כל כולו למשימה האדירה שמטרתה לרומם את הסניף, את העיר והתנועה.

זהו לא סוד שכל התנועה מדברת עלינו, זהו לא סוד שגם העיר לוד על הרגליים ששומעת עלינו.
אנו לא נבחרנו סתם להיות "ה-סיירת", יש לנו חזון, מטרה ותכלית אמתית וברורה לשאוף קדימה לעוד ולעוד יותר תורה ויראת שמיים, אהבה ושמחה, כיף ורצון טוב. אין ספק שאם נמשיך בדרך זו, סניפנו ימשיך לעלות ולעלות מעלה.

אני רוצה לאחל לכולנו לקראת השנה החדשה הבעל"ט, למדריכים, להורים, ולאחרונים חביבים החניכים היקרים- שנמשיך לפעול, לקיים, להתנדב, להגדיל תורה ולקדש שם שמיים על ידינו, והכל ברוח של כיף ושמחה.

בצפייה לבניין אריאל!
הראל זרגרי

צ'אט

שעת פתיחה שעת סגירה
19:30 20:30
ע"מ להיכנס לצ'אט יש להיזדהות באתר

כנס לצ'אט

ימי הולדת

אין חניך רשום שיש לו יומולדת החודש

פעילויות

  • ל אב התשע"חלו"ז

    לו"ז שבת קיץ: איסופים: נווה זית- 16:00 רמת אשכול- 16:10 נווה נוף- 16:15 אלישיב- 16:20 תוכנית השבת: 16:15- מפקד מטורף, רוצים לשמוע הרבה מוראלים... 16:30- פעולות השבטים 17:40- מנחה+ קריאת תהילים סניפית+ הפתעות 18:20- חזרה לבתים לסעודה שלישית שבת שלום:)

לצפיה ברשימת פעילויות

יצירות

עדיין אין חניכים שהעלו יצירות למדור היצירה
עבור לתוכן העמוד