דבר הקומונר- הראל זרגרי:

מדריכים, הורים וחניכים יקרים!
ניצבים אנו כעת, ברגעים האחרונים של חופשת הקיץ בסניפנו המדהים.
בחופשת הקיץ בסניף נהינו מאינסוף פעילויות וחוויות מלאות בכיף וברוח תורה וקדושה.
בזמן החופשה, הסניף בפעילותו הרבה התקיים ופעל באופן שוטף , עד אשר היה הבית השני של כל מדריך וחניך.
הצלחנו לעמוד במטרה הגדולה של החופש בסניף- לשלב את הכיף, ההנאה והחוויה יחד עם הקדושה והתרוממות הרוח. זכינו בחופשה הקצרה ליהנות, לשמוח ולצחוק בכל שבוע מחדש ובמיוחד בשיא החופשה במחנה הקיץ. זכינו להגדיל את לימוד התורה של הסניף, גם במסגרת פעילות השבת -במשניות השבטיות והתהילים הסניפי, אך גם בימי החול בלימוד אבות ובנים לקראת ט' באב, מדרשוקו שבועי ועוד..
זכינו להתנדב, להשפיע ולחזק את תושבי העיר פעמיים בחלוקת נרות ליום השבת, אשר התבצעו במסגרת שבוע "עם ישראל", ולקראת תשעה באב במטרה להרבות אהבת חינם.

אך כל אלו,לא היו יכולים להתבצע בכלל, לולא צוות המדריכים התותחים שלנו. המדריכים המטורפים שלנו מסרו את נפשם, יומם ולילה במהלך החופשה כדי לארגן, לפעול ולעשות- על מנת שהפעילויות הסניפיות והשבטיות יהיו בצורה הטובה ביותר. במשך חופשת הקיץ כל מדריך ומדריך בצוות ההדרכה התגייס ונתן את כל כולו למשימה האדירה שמטרתה לרומם את הסניף, את העיר והתנועה.

זהו לא סוד שכל התנועה מדברת עלינו, זהו לא סוד שגם העיר לוד על הרגליים ששומעת עלינו.
אנו לא נבחרנו סתם להיות "ה-סיירת", יש לנו חזון, מטרה ותכלית אמתית וברורה לשאוף קדימה לעוד ולעוד יותר תורה ויראת שמיים, אהבה ושמחה, כיף ורצון טוב. אין ספק שאם נמשיך בדרך זו, סניפנו ימשיך לעלות ולעלות מעלה.

אני רוצה לאחל לכולנו לקראת השנה החדשה הבעל"ט, למדריכים, להורים, ולאחרונים חביבים החניכים היקרים- שנמשיך לפעול, לקיים, להתנדב, להגדיל תורה ולקדש שם שמיים על ידינו, והכל ברוח של כיף ושמחה.

בצפייה לבניין אריאל!
הראל זרגרי

חדשות וידיעות

 • ח' תשרי ה'תש"פ 23:07החלפת צוותים

  בצער רב וביגון קודר אנו מצטערים בעזיבתם של כמה מהמדריכים הכי תותחים שהיו אי פעם: הראל זרגרי הקומונר הצדיק, שהיה גם קומונר מטורף שהקים את הסניף הזה בשתי ידיו ובראשו החד ודחף וקידם את הסניף בצורה לא נורמלית כדי שנקבל הכרה, תקציב ובסופו של דבר(עדיין לא..) מבנה. היה אחד האנשים הכי טובים ותותחים שאני מכיר, לא נזכה לעוד אחד כמוהו, אני חושב. כל הסניף מאחל לו שיגדל ויפרח בתורה בישיבה בבית אל. עוז בנדא התותח שהיה סגן הקומונר והיה יד ימינו של הראל זרגרי מופעל ודחף רבות את הסניף והיה דמות חשובה ומייצגת בסניף כלפי פנים וחוץ. יהונתן וילנר, מדריך החוץ שהשקיע ובא ממודיעין כדי להדריך, ונתן את נשמתו לסניף ולשבט הכי גדול בסניף. נעם רוזנהיים, דחף וקידם הרבה פרוייקטים בסניף ובמיוחד את פרוייקט הפרסום האגדי שהוא הוצאת הדפ"שים והעיתונים לאור ועוד ועוד פרוייקטים נוספים, הוא ועוז חינכו את השבט הכי גדול בסניף(גרמו לכך שכל הכיתה בתלמוד תורה תהיה באריאל). היה תורם רבות לסניף ומצד שני נחבא אל הכלים ולא מתגאה או משוויץ במשהו ממה שהוא עשה. עדיין לא עזב ולכן הדברים תקפים רק אחרי שהוא יעזוב...

  אנו נפרדים בנוסף לעוז בנדא ממשפחת בנדא היקרה שעוזבת את העיר לוד והולכת לקיים מצוות ישוב הארץ במעלה לבונה. בנדא היה פועל רבות למען הסניף בזה שגרם לו להכרה בעירייה וממילא לתקציבים מהעירייה ולדיבור חזק על מבנה שבעז"ה יהיה לנו עד חוד"א. היה ראש וועד ההורים המוחלט והיה מייצג אותנו בכל האירועים החשובים והציבוריים. היה הווה ויהיה דמות למופת בסניף סיירת אריאלוד.

  בעקבות העזיבה של האנשים היקרים האלה הצוות הפך להיות בהרכב של מדריכים ראשיים(המדריכים הוותיקים) ועוזרי מדריך(המדריכים החדשים).
  העוזרי מדריך מורכבים חלקם מהשבט הגדול של הסניף שהפך להיות חלק מהצוות הדרכה וחלק חדשים שנכנסו בעזרתו של זרגרי הקומונר האגדי ואושר גורלשוילי מלווה הסניף.

  אנו לא יודעים בדיוק מה העתיד טומן לנו בחובו ואיך בדיוק הסניף יראה בשנים הקרובות אבל נקווה שהוא יהיה באותו קצב צמיחה והתפתחות כמו שהיה מקודם.
  תמיד נזכור את המדריכים הללו וממליץ בחום לשמור איתם על קשר מי שיכול.
  שנה טובה!

לצפיה ברשימת חדשות/ידיעות

צ'אט

שעת פתיחה שעת סגירה
19:30 20:30
ע"מ להיכנס לצ'אט יש להיזדהות באתר

כנס לצ'אט

ימי הולדת

 • אמוץ דרורי,

  יז חשון
 • אמוץ דרורי,

  יז חשון
 • אמוץ דרורי,

  יז חשון
 • אמוץ דרורי,

  יז חשון
 • הראל זרגרי,

  כא חשון
לצפיה ברשימת החניכים

יצירות

עדיין אין חניכים שהעלו יצירות למדור היצירה
עבור לתוכן העמוד