מקדשים שמו בעולם

ט"ז תמוז ה'תשע''ד 11:45
מקדשים שמו בעולם

בסניף צפת בנים מתגייס שבט ניצנים לפעילות ועשייה מבורכת בעקבות התקופה בה אנו נמצאים.

שילבו הכל ומתייחסים לכל אירועי התקופה בצורות מגוונות ומיחודות.

 

לביא פלס, מדריך השבט מספר על פעילותיהם:

 

א. קודם כל, החתמנו עצומת חיזוק ותמיכה בתושבי הדרום והמרכז הת-ו-ת-ח-י-ם!! עברנו מבית לבית, ואספנו חתימות מאזרחי מדינת ישראל, מדינת היהודים, תושבי העיר צפת  - תושבי הדרום והמרכז, 'חזק ואמץ'!!!

ב. אנחנו עושים פועלות שבטיות שבהן החניכים מנסים להבין את המצב של תושבי הערים המופגזות, וכיצד נוכל לסייע להן. תודה על מי שהעלה את הפעולות על שדרות לאתר התנועה!!:) יהי רצון שזה יהיה בקרוב פעולות שיהיו כהודיה ל-ה' על המצב הטוב בערים הנ"ל..

ג. להצלחתם ב"ה של התושבים והחיילים, ולע"נ גילעד, נפתלי ואייל - אנחנו התחלנו מתחילת ה-30 של הנערים ה' יקום דמם ונסיים ב"ה בסוף ה-30 (או עד שיבנה בניין אריאל..) פרויקט שהולך ככה: כל חניך מהשבט קיבל מספר פרקי תהילים להגיד בכל יום, ככה שכל יום אנחנו גומרים ב"ה ספר תהילים!!! ובנוסף, כל אחד מהחניכים שולח לנו, המדריכים, מעשה טוב שהוא עשה היום, ואנחנו כותבים ה-כ-ל במחברת מפוצצת שהקדשנו לכך! נ.ב. - למי שיש דרך לעזור לנו להעביר את המחברת בסוף ה-30 למשפחות הנערים הי"ד - אנחנו נשמח לעזרה..)

ד. ועוד משהו - למשך 3 שבועות, כל שבוע אנחנו יוצאים ל-2 התרמות בצפת (סה"כ 6 התרמות), ועד לכתיבת שורות אלו, שזה אחרי ההתרמה השלישית, אספנו בכל התרמה שהייתה עד עכשיו ל-פ-ח-ו-ת עגלת סופר מלאה לגמרי!!! והחניכים הולכים בחום, גם כשמשעמם או מפחיד או עייפים תיכו - ואוספים מצרי מזון למשפחות "נצרכות" פה בצפת.. למשל בשבוע שעבר כמעט וביטלו את חלוקת מצרכי המזון לשבת כי לא היה מה לתת, עד שאנחנו הגענו עם עגלת סופר מלאה במצרכים.. ויש עוד תושבים שמביאים לנו כסף, ולמשל בהתרמה שעברה קנינו מזה 40 חבילות של פסטה!!! כמובן שכל זה למען החלוקה של ארגון "נקודה טובה" בצפת, ובשיתוף איתם, שמצ'פרים את החניכים- מגיע להם!

 

כל הכבוד לחניכים וגם לתושבי צפת המטורפים - שלא מפסיקים להוציא עוד ועוד ועוד ולהירתם למען מישהו שהם בכלל לא מכירים.. כי "איש לרעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק"!!!

יהי רצון שהזכות של המצווה הזו תגן ותשמור ותזקוף את קומתם של תושבי הדרום והמרכז וחיילנו היקרים בכל מקום! עם ישראל חי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ספרו על תהליך הארגון:

הכל ב"ה בעצה טובה שניתנה לנו ע"י בורא עולם. בחיים, אבל בחיים לא היינו חושבים על הרעיונות האלו בלי סיעתא דשמיא מאבא שבשמיים ששומר עלינו ודואג לנו ת-מ-י-ד ורוצה בטובתנו ושנגדיל שמו ונקדש שמו בעולם, נעשה טוב בעולמו, אע"פ שלפעמים אנחנו לא מבינים את חשבונותיו הצודקים, "כי לא מחשבותי מחשבותיכם ולא דרכיכם דרכי, נאום ה'..." ב"ה נעשה ונצליח!

וכל שאר הסניפים מוזמנים להעתיק ממנו:):)

 

ומה היו התגובות?

תושבים נדהמים, חניכים מרוצים גם מעצם העשייה הטובה, גם מהחוויות הרבות, גם מהצ'ופרים כמובן:):):)...

 

תושבי הדרום והמרכז - מוזמנים בחום להתארח לפחות לשבת אחת, אצלנו, סניף אריאל בנים צפת: 0507362716. אנחנו מחכים!

דרג את הכתבהדירוג כתבה מקדשים שמו בעולם: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד