כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

דרגות באתר 'שמים'

עורך

כתב בכיר

כתב צעיר בכיר

כתב פעיל

כתב צעיר פעיל

כתב

כתב צעיר

טור אישי

טור אישי צעיר

גולש

גולש צעיר

 

 

 

 

 

 

 

פינתרבות: out of the box - דיסק

שלושת השבועות אמנם מאחורינו, וספירת העומר עדיין הרבה הרבה לפנינו אבל בכל זאת רציתי להמליץ בחום על דיסק ווקאלי שיצא מתחת ידי האומן של להקת ה"מכביטס".

תענוג לשמוע גם באמצע השנה, מנסיון, תשאלו את ה""media player במחשב שלי ברגע זה אפילו. הדיסק הוא " "out of the box או בתרגום חופשי לעברית מדוברת ועדכנית : "מחוץ לקופסא", הגדרה מדהימה לבלאגן הסגנוני שהולך שם.

בדיסק אפשר למצוא חידוש לשיר "יבוא" של פרחי מיאמי" הנוסטלגיים לצד חידוש לשיר "שמע ישראל " של שרית חדד ממש ליד "ראו בנים" המזרחי של יעקב שוקי. ומגוון שירים במגוון סגנונות שהולחנו ע"י חברי הלהקה עצמם. ממש תענוג לאזניים, אני אישית מתפתה מאד לקנות.

אין צרוך לומר שהדיסק הפך מהר מאד לרב מכר, מאחר ו מאז פריצת הדרך של ה"מכביטס" בשיר חנוכה שהתפרסם מהרה בכלmp יהודי בישראל ," מאז, החלו המכביטס במסע הופעות חובק עולם החל מהבית הלבן בוושינגטון, דרך ארץ ישראל וכלה בהונג קונג בסין – כולל כל מה שבדרך " כמו שהיטיב לתאר אתר "דוסינט".

פשוט לא הייתי יכול לכתוב את זה טוב יותר.

בדך כלל אנחנו נוהגים להתייחס למוזיקת קפלה או "ווקאליזה"- או בעברית היותר מדוברת "שירים ווקאליים"-כפתרון בינוני מינוס לאיסור שמעת השירים בספירת העומר, בעוד במרחק כמה אלפי קילומטרים בארצות הברית הרחוקה זו אופנה מוזיקלית של ממש.

שווה האזנה וקנייה.

דרג את הכתבהדירוג כתבה פינתרבות: out of the box - דיסק: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
2 מדרגים

עוד בגיליון תשרי-חשוון תשע"ג

עבור לתוכן העמוד