כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

דרגות באתר 'שמים'

עורך

כתב בכיר

כתב צעיר בכיר

כתב פעיל

כתב צעיר פעיל

כתב

כתב צעיר

טור אישי

טור אישי צעיר

גולש

גולש צעיר

 

 

 

 

 

 

 

על הסניף

תקציר

אלון שבות
 סניפי אריאל אלון שבות הוקמו לפני כשבע שנים. הסניפים הוקמו כסניפים "צומחים"– כל שנה נכנס שבט נבטים חדש. בתחילה הפעילות התנהלה בבתי החניכים, בבתי הכנסת ובשטחים ציבוריים. לפני כשלוש שנים הקצה ועד הישוב שני מבנים לצורך סניף הבנים וסניף הבנות. הועד גם מתקצב את פעילות אריאל בישוב. כיום מונה כל סניף כחמישים חברים כ"י.

 

לפני כחודש חגגו סניפי אלו"ש את יום ההולדת מספר שבע לסניפים בשבת חגיגית ומיוחדת.

 

הבנות חגגו את יום ההולדת ב'סימן שבע ברכות'. בערב שבת נערכה סעודת חב"ב ושיחה על תולדות הסניף לאחריה עם רב הסניף. בבקר שבת נערך קידוש לשני הסניפיםולאחריו תחרות עוגות. כל שבט הכין עוגה בנושא שבע ברכות. היו עוגות מקוריות וטעימות. לאחר מכן, נערכו סעודות שבטיות, מפקד, פעולות, לימוד סניפי וסעודה שלישית.

 

כחלק מהאירוע נערך בסניף של הבנים טיש חסידי ע"יהרב ארהל'ה ברנשטיין, לדברי צוות ההדרכה, אירוע זה נועד לרומם את ההוויה של המסיבה ולהפוך אתה למשהו יותר ערכי. הניגונים והסיפורים החסידיים שהיו בטיש גרמו למסיבהלהראות קצת אחרת לדבריהם.

 

בנוסף ערכו בסניף תפילות שבת חגיגיות לחניכים והחניכות להוריהם ולתושבי הישוב, הרב יוסף צבי רימון שנוכח בתפילת שחרית בירך את חניכי ומדרכי הסניף ושבח את הסניף בעשיה הברוכה שלהם המורגשת בישוב.

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה על הסניף: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
5 מדרגים

עוד בגיליון סיוון תשע"ג

עבור לתוכן העמוד