כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

דרגות באתר 'שמים'

עורך

כתב בכיר

כתב צעיר בכיר

כתב פעיל

כתב צעיר פעיל

כתב

כתב צעיר

טור אישי

טור אישי צעיר

גולש

גולש צעיר

 

 

 

 

 

 

 

משולחן המערכת

  בטח התגעגעתם לעלוננו החביב, שנתן לכם את הבמה להגיב ולכתוב כל דבר העולה על דעתכם או יושב על לבכם, מהנעשה בתנועה ומחוצה לה.

 

הנה שוב חזרנו והקמנו את "טל-שמים" (או ט"ש, בקיצור), ואנחנו מקווים ומאמינים שגם הפעם תשתפו איתנו פעולה ותשלחו את מאמריכם המחכימים, את רעיונותיכם לשיפור העלון וסתם את דעתכם בכל נושא שהוא. (אחרי הכול בשביל זה אנחנו כאן...)

 

החודש בחרנו לעסוק בנושא חשוב ומתקשר לכולנו, "שמיניסטים לעיירות פיתוח" או בקיצור של"פ. אומנם נושא זה, על פרטיו ומטרותיו המיוחדות, אינו מוכר וגלוי בקרב התנועה, ואולי דווקא לכן החלטנו לעורר את הציבור הקדוש לנושא.

 

מאידך סבורני כי אצלנו, גם ללא השל"פ, העשייה היא דבר מובן מאליו ואין צורך בפרויקט מיוחד בשביל זה ? וכמובן, אין צורך לחכות עד השמינית מפני שכבר בכיתה ג' החניך הולך לשמח זקנים ב"בית-אבות" או ח"ו חולים ב"בתי-חולים"..

 

בעלון החודש תוכלו לקרוא על ראיון בלעדי ומיוחד שערכו כתבותינו עם אחראי של"פ ב"בני-עקיבא" (או למקצרים בבנ"ע) ועם בוגרי/ות של"פ. כמו כן תקראו את דעותיהם של חברינו על: "מה בין חינוך לאילוף?", "למה מי אתה?!" - על הציבור הדתי פחדיו וכוחותיו, "אריאל קדימה ליותר" ו"עשייה בתנועה מהי?!". תוכלו לקרוא את פינתה הנוסטלגית של מוריה אליהו (שהתחתנה מאז... למי שלא שלח ברכת מזל"ט) וד"ת שנכתב ע"י רב הסניף של סניף אלו"ש [בנות ובנים].

 

אז בשמי ובשם המערכת, לה אני חייב תודה גדולה על כל העזרה בפרויקט המורכב הזה - והכול מתוך רוח התנדבות אמיתית, אני שמח לאחל לכם קריאה מהנה ושנזכה לעוד הרבה עלונים...

 

קריאה מהנה

בצלב"א

משה יערי,

עורך ראשי

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה משולחן המערכת: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
5 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. מתנאל (כ"א סיון ה'תשע''ב 23:44)

עוד בגיליון סיוון תשע"ג

עבור לתוכן העמוד