שבוע התנדבות - יצאנו לדרך

כ"ח אב ה'תשע''ג 21:00

שבוע התנדבות יוצא לדרך:

במהלך שבוע זה יצאו חבריא ב' של עשרים ושבע סניפים לשבוע שלם של עזרה ונתינה.

בכול רחבי הארץ התפזרו הסניפים השנים של התנועה. לכל עיר שנבחרה יצאו שני סניפים ותרמו לאותו המקום לפי הצרכים המיוחדים של העיר. ולפי אופיו המיוחד של הסניף.

לכבוד היום הראשון בחרנו לסקר 2 מקומות

 

 שבוע התנדבות בדימונה בסימן "התחברות לכלל ישראל"

לכפר הסטודנטים שבדימונה הגיעו כ35 בנות חבריא ב' מסניפי מצפה רמון ובת ים . הבנות הלכו להכיר את האוכלוסיות המגוונות והשונות של המקום ולהתחבר לכול הגוונים של עם ישראל. מחר הבנות הולכות להתנדב בבית התמחוי של פנים מאירות, בו הן הולכות להאיר פנים לנזקקים. יהל רכזת הפעילות מספרת "בדימונה ראיתי מקום המצליח להכיל את כולם כמו שהם מכול הסגנונות. הצלחה בשבילי של הפעילות תהיה אם הבנות יצליחו ללמוד נקודה חשובה זאת והם ירגישו מחוברות גם למי ששונה מעט מהן."

 

שבוע התנדבות ברחובות בסימן עזרה לאנשים עם צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם.

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לעבוד בשדה ולקטוף עגבניות? בנות חבריא ב' של סניף בית אל ורחובות עשו זאת היום, כארבעים חניכות של חבריא ב' בית אל ורחובות יצאו הבוקר לעבודה בשדות של על ידי רחובות, בעבודה זו הם קטפו עגבניות אותם תחלק עמותת "לקט ישראל" למשפחות מצוקה. יעל הקומנרית של סניף בית אל מספרת שהייתה לה חוויה מיוחדת כאשר חברי העמותה סיפרו לה שבזכות מעשיהם יקבלו מעל לכשלוש מאות משפחות עזרה ותמיכה.

במהלך השבוע יצאו הבנות לעזרה לילדים מוגבלים בעיר או לבני משפחותיהם. בכל יום יתחלקו הבנות לקבוצות של ארבע בנות וילכו להתנדב בעזרה אצל המשפחות או אצל משפחותנים ובתי הספר לחינוך מיוחד.

כאשר אדם נותן הוא גם מקבל, הנתינה של הבנות תגרום גם להן להיות בנות טובות יותר. בשביל שערכי הנתינה יופנמו יותר אצל המתנדבות הן ישמעו בכול יום שיחה או שניים הקשורים להתנדבות שלהן. יעל קומונרית בית אל מסכמת שהתקווה שלה היא שהחוויה של ההתנדבות לא תישאר רק כחוויה סתמית חד פעמית אצל הבנות אלא היא תופנם אצלן ותיהפך לדרך חיים.

 

 

לכתבת סיכום שבוע התנדבות וסרטון לחצו


דרג את הכתבהדירוג כתבה שבוע התנדבות - יצאנו לדרך: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
9 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. הודיה (י"ט אלול ה'תשע''ג 09:28)

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד