סיכום חודש ארגון בסניפי הבנות

י"ח כסליו ה'תשע''ו
סיכום חודש ארגון בסניפי הבנות

בשבת האחרונה, פרשת וישלח, הסתיים חודש הארגון בסניפי הבנות. למרות שהחודש האחרון היה לא פשוט מבחינה ביטחונית, הצליחו צוותי הסניפים לקיים את החודש כנהוג ועל פי התכנון המקורי, תוך הפגנת נושא החודש: גבורה.

במהלך החודש חקרו החניכות את נושא הגבורה בחלוקה פנימית על פי השבטים: שבטים גלעד ודביר עסקו בגבורה חברתית, שבטים הראל ונווה עסקו בגבורת המידות, שבטים מעוז ונחלה עסקו בגבורת היצר, והשבט החדש וחבריא ב' עסקו בגבורת הרוח.

לאחר שבועות מלאים בלימוד, עשייה, וחוויות רבות, סיכמו הבנות את נושא הגבורה בתערוכות ובהופעות של מוצאי שבת ארגון. השירים, ההצגות, והקירות הצבועים עסקו כולם בנושא הכללי ו/או השבטי . בנוסף, במוצאי השבת קיבלו בנות השבט החדש את השם 'לביא' המבטא את עצמת העם והציפייה לבניין המקדש.

שבטים רבים גם הוציאו את הלימוד לפועל על ידי 'יישום נושא', בו השבט מביא לידי ביטוי את הנושא הנלמד ויוצא לפעילות מעשית מתאימה.

בשבועות האחרונים קיבלו החניכות חיזוק מהנהלת התנועה שערכו סיורים בסניפים השונים ודיברו עם הבנות. כמו כן הגיעו להרבה סניפים נציגי בתי הספר / האולפנות בהן לומדות החניכות והמדריכות, שבאו לחזק ולעודד את פעילות תנועות הנוער.

בסיום החודש העמוס נודה לצוותי ההדרכה שהשקיעו זמן, מחשבה ומשאבים רבים לטובת הסניף והחניכות. ובראשן הקומונריות הנפלאות שפועלות ללא הפסקה לאורך השנה כולה!

יישר כוח לכל העוסקים במלאכה על ההשקעה בחודש הארגון, בעזרת ה' מכאן נמשיך רק למעלה!

 

מצורף מקבץ תמונות מחודש הארגון בסניפים השונים.
רוצה שגם הסניף שלך יופיע? שלחי לנו תמונות...

*
*
*
* טען קובץ
טען קובץ
טען קובץ
טען קובץ
טען קובץ

  סניף קצרין:

   

 

   

סניף כרמיאל:

     

  

 

סניף צפת:

  

סניף חרסינה:

  

 

 

סניף חוות גלעד:

  

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה סיכום חודש ארגון בסניפי הבנות: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
9 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד