נערכים לתנועה

ט' אייר ה'תשע''ה 12:20
נערכים לתנועה

ביום חמישי כ"ז ניסן התקיים בהנהלת התנועה יום היערכות למדריכים המיועדים להדרכה בסמינריונים של התנועה, וכן של הרכזים המיועדים לשמש כרכזי שכבות במחנה.

ליום המושקע הגיעו המדריכים מכל קשת הסניפים התנועתית, מהם מדריכים חדשים להם זו פעם ראשונה בתחום ומהם ותיקים ומנוסים יותר. כולם הגיעו להשתלמות השנתית.

כל משתתף קיבל לידיו חולצת תנועה ותיקיה בה הוא יוכל לסכם ולכתוב רשמים ונקודות.

את היום פתח נתנאל גבאי, רכז הפרויקט, כשהציג את המטרות ואת הדרך אליהן, על ידי התמקצעות בתפקידים, השקעה ורצינות. לדבריו, הדרך להצלחה עוברת דרך ההבנה עד כמה חשוב התפקיד שלנו ועד כמה עלינו להתמקצע בטרם ניגשנו אליו.

בהמשך היום נהנו המשתתפים מסדנא של האמן חגי אהרוני, שהפעיל את הנוכחים במשחקי קבוצה ובחן יחד איתם את ההשפעה שלהם על כל יחיד ויחיד, התקיים דיון והועלו נקודות רלוונטיות לסמינריון ולמחנה.

בהמשך שמעו הנוכחים דברים מפי דביר עמיאור, רכז ההדרכה שפירט את הנקודות הרלוונטיות השנה, עלינו לשים עליהם את הדגש, את הדרך שעברה התנועה ואת חשיבות העשייה.

גם אריאל צוקרמן, רכז הקומונרים ביקש לחדד ולהדגיש את המסר, העלה נקודות קריטיות נוספות ושיתף בהם את הנוכחים.

את היום נעלו שתי סדנאות של אורי ממן, בהם הרצה על אופן בניית היחידות ועל העבודה כרכז שכבה במחנה.

נתנאל, רכז הפרויקט מסכם: עברנו יום משמעותי מאוד, הוענקו כאן כלים פרקטיים לצד ערכיים וקדמנו את כל נושא ההכשרה בתנועת אריאל עוד צעד אחד קדימה. מדובר כאן באנשים הכי איכותיים ולאנשים כאלה מגיע את ההכשרה המדויקת והיעילה ביותר, הם ממלאים תפקיד קריטי בתנועה, הם מייצגים את התנועה מהמון המון היביטים ולכן כל כך חשוב לנו לייעל ולשדרג את התחום החשוב הזה.

אנו רוצים להודות לדביר, לאריאל, לחגי ולאורי על בניית היום המוצלח ועל השותפות בו. שיהיה בהצלחה למדריכים, לתחום ההכשרה ולכל התנועה ככלל.

דרג את הכתבהדירוג כתבה נערכים לתנועה: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
8 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד