סניף ראשל"צ!!!! אימפריה ^_^

אהלן וסהלן!!! נעים להכיר- זה האתר הסניפי שלנו.
וואלה?!
אז לא, אם חשבתן, הוא ממש לא חדש... סתם עד עכשיו הוא היה במן תרדמת כלשהי..
ומעכשיו- בעזרת ה'- נעיר אותו!!! :) :)
זה ה-מקום!!! לעדכונים השוטפים על הפעילות הסניפית...
להעלות תמונות, סרטונים, מוראלים חדשים לסניף, בדיחות, קטעים יפים ועוד כיד הדמיון הטובה עלינו... וכל מה שיש לכן לומר למען העם והמולדת!!! שלנו!! (:
שנזכה תמיד לגרום נחת רוח ליוצרנו! ולקדם תהליכים גדולים ומשמעותיים בעם ישראל, מהמקום שלנו ולהשפיע טוב בסניף שיצא ויאיר את העיר ואת כל העם!
בציפייה לבניין אריאל!

פה בשבילכן לכל דבר ועניין בשמחה :)
תמר 0504249967

חדשות וידיעות

לצפיה ברשימת חדשות/ידיעות

צ'אט

שעת פתיחה שעת סגירה
18:30 20:30
ע"מ להיכנס לצ'אט יש להיזדהות באתר

כנס לצ'אט

ימי הולדת

 • אופיר פר,

  ו אדר
 • קרן סגרון,

  כ אדר
לצפיה ברשימת החניכים

פעילויות

 • ח ניסן התשע"דיום נקיון צחצוח והברקה סניפי לקראת חג הפסח!!!

  התאריך לא סגור עדין... מתוכנן יום נקיון סניפי לפסח מכל חמץ שהוא.. את סניפנו האהוב!!!! אשר במשך השנה אנחנו מרשות לעצמנו ללכלך וכו וכו... כל שבט יקבל פינה שאותה הוא אחראי לנקות ביסודיות מוחלטת!!! שנזכה להסיר את החמץ גם מליבנו...

 • ג ניסן התשע"דערב מטוטורףף לשבט מלאכי!!!

  בארגון והפקת רכזת חבריא ב' המהוללה... שיר בלונדי!!! :) בתכנון לפתוח גרעין עשייה התנדבותי של שבט מ ל א כ י ! ! ! חכו לעדכונים (:

 • ב ניסן התשע"דכניסה לקבר יוסף

  ישש כניסהה לקבר יוסףףף... חברות זה לא קורה הרבה!!!! זה בתוך שכם[עיר ערבית שביום-יום אין לשם כניסת יהודים], יש הסעות ממוגנות. מי שאמיצה וההורים שלה מרשים ורוצה לזכות להגיע למקום הקדוש הזה בתחילת חודש ניסן שהוא חודש גאולה- יש אוטובוסים ממוגנים. מיוחד מאד!!! (מיועד לחב"ב)

 • כט התשע"דסיבוב שערים

  תפילה וכיסופים לבניין בית המקדש. מתחיל ב19:00 יוצא מרחבת הכתל המערבי בירושלים. מדהים. מיוחד. מרגש. משמח. מומלץ בחום! מי שרוצה לבוא איתי{תמר} שתיצור קשר (: 0504249967

 • כב ניסן מסע פסח ביער אמציה!!!

  מסע פסח באסרו חג ביער אמציה!!!! לא נשארים בית!!! המסע היה מתוכנן להתקיים בערב פסח, בתוך כל הנקיונות והבישולים... נדחה מתוך גישה חינוכית שבערב פסח צריך לעזור בבית!!! :) הרשמה במזומן/בצ'ק נגמרת במוצ"ש הבא, פרשת מצורע. באשראיא באתר המאובטח של התנועה- ביום שני ז' ניסן. אל תגידו לא ידענו... יהיה מטוטורףף!!! ויש גם משחק ממש שווה באתר של התנועה שמי שמנצח בו מוגרל יציאה חינם למסע (: להנחות= פנו אלי! בדיוק בשביל זה אנחנו גרים בראשון לציון!! והעיריה מממנת... :)

 • כח התשע"דקמחא דפסחא עם עמותת "מגדל אור"

  בעז"ה מיום ראשון-שלישי יתקיים איסוף מוצרים לקמחא דפסחא לעמותת מגדל אור שבמגדל העמק בראשות הרב גרוסמן. האיסוף יתבצע בסניפים של יש ושופרסל בעיר. מיעוד לשבטים נווה-חב"ב. עדכונים שוטפים- זמן, מקום ע"י המדריכות. ברוכות תהיו! תזכו למצוות!!

 • ה ניסן התשע"דשבת מברכין-פרשת תזריע

  השבת הקרובה בעזרת ה', פרשת תזריע. רוב המדריכות לא נמצאות, יש להן שבת אולפנא... תהיה פעולה סניפית!! מטוטורפת!!!! בואו בשמחה ^_^

לצפיה ברשימת פעילויות

יצירות

עדיין אין חניכים שהעלו יצירות למדור היצירה
עבור לתוכן העמוד