לסניף הכי מדהים בתנועה ובעולם!:

סניפאתח התותחי והאיכותי! הסניף הכי טוב בארץ!: אני מקווה שתמיד תמיד כמה שנהיה תותחים וכמה שנהיה איכותיים שתמיד נחפש איך להתקדם איך להגיע יותר ויותר למעלה יותר ויותר גבוה באיכות ובכמות בחינוך ובביצוע. אבל נזכור גם שתכלס הדבר הכי חשוב בסניף יותר מכל הרצינות והתחכום זה איך אנחנו מתייחסים אחד לשני... אשכרה להיות נחמד!
ונסיים בתובנה חשובה עקרונית חבל על הזמן אם תיקחו את זה אתכם זה ישנה אתכם לכל החיים!
לפעמים אנחנו רואים אצל החברים שלנו התנהגות שנראת לנו רעה כמעט תמיד אנחנו ישר מנסים לשנות אותו (או אפילו סתם לחשוב עליו מחשבות רעות) וכל זה מגיע ממידת הכעס אתה חושב שתצליח לשנות מישהו מתוך כעס?? אין מצב. אם אתה רוצה באמת לעזור למישהו לשנות את דרכו זה חייב לבוא מתוך נועם! מכוונה טובה! ויודע מה, עזוב, וותר מראש אל תנסה להפוך בני אדם לטובים יותר, תתמקד קודם כל בך, היה טוב. מעריך ומעריץ, אגסי.

חדשות וידיעות

לצפיה ברשימת חדשות/ידיעות

צ'אט

שעת פתיחה שעת סגירה
18:30 20:30
ע"מ להיכנס לצ'אט יש להיזדהות באתר

כנס לצ'אט

ימי הולדת

 • אלי סיני שעיה המלך,

  יז אדר
לצפיה ברשימת החניכים

פעילויות

 • ז אב התשע"בהכנה למחנה

  ביום חמישי ז' באב יצאנו כל הסניף + ילדי חוג התהילים לפעילות הכנה למחנה מטורפת ביער בן שמן!

 • ג אב התשע"בפעילות עם ילדי הקהילה האתיופית

  ביום ראשון ג' באב יצא החב"ב לפעילות עם ילדי הקהילה האתיופית בעמישב. לאחר הפעילות ( שכללה ODT) שיחקו כדורגל ונהנו עד השמים!!! מקווים לראותכם בטיול ההכנה למחנה!!

 • כח תמוז התשע"בסמינריון שבט אית"ן!!

  ביום רביעי כ"ח תמוז יצאו שבט אית"ן (כבוד!) לסמינריון הדרכה שהתקיים בישיבת נחלים. הם נשארו שם עד מוצ"ש ולמדו, נהנו, בלגנו, שיחקו כדורסל ובעיקר פיצצו את רמב"ש במלחמת מים! (:

 • כ תמוז התשע"בפעילות עם הקהילה האתיופית

  ביום שלישי כ' בתמוז יצא החב"ב (ובראשו שבט אית"ן) לפעילות עם ילדי הקהילה האתיופית בעמישב. במהלך הפעילות שיחקו כדורגל, עשו פעילויות, ואכלו פיצה טעימממה (סתם הייתי בשרי..:) .

 • כב תמוז התשע"ביום ספורט+ פעילות חב"ב אחריו

  ביום חמישי כ"ב תמוז יצאו סניף פאתח למתחם הספורטק בהד"ג לפעילויות יום ספורט מטורפווווות ! לאחר מכן בערב התקיימה פעילות חב"ב מעולה וטעימה בניצוחו של רכזנו ומורנו ספי (: היה תותח!

 • יד תמוז התשע"בהרמז סניפי

  ביום רביעי י"ד בתמוז יצאו כל החניכים לחפש את הרמזים לרצח. החניכים (בליווי שבט אית"ן) היו צריכים לחפש את המדריכים שהתחבאו בשכונה ולקחת מהם את הרמזים! היה שווה!

 • ט ניסן התשע"באיזה כיף היה במסע פסח!!!

  ביום ראשון יצאנו למסע פסח סניפי בכרמל. היה תותח!.

 • ו ניסן התשע"ביום כיף

  ביום חמישי הזה יום כיף תנועתי לכל המדריכים ביער בן שמן. מידע נוסף אצל הקומנר.

לצפיה ברשימת פעילויות

יצירות

לצפייה ברשימת היצירות המלאה
עבור לתוכן העמוד